Ostuprotsess

Käesolevad tellimistingimused kehtivad selle ostu-müügilepingu kohta, mis sõlmitakse veebisaidil www.petcenter24.ee esitatud tellimuse alusel Anastasia OÜ ja Ostja vahel. Pooled loevad Ostja esitatud tellimuse Ostja sooviks sõlmida www.petcenter24.ee tellimuses esitatud kaupadele ostu-müügileping.
Kehtiva tellimuse aluseks on Ostja poolt nõuetekohaselt esitatud tellimus ja ettemaks tellitud kauba eest, vastavalt PetCenter esitatud tellimuse kinnitusele. Kui summa on laekunud PetCenter arvelduskontole, asub PetCenter tellimust täitma. Kui Ostja ei ole tellitud kauba eest tasunud viie päeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest, tühistatakse esitatud tellimus.

www.petcenter24.ee postitab tellitud kauba 2–5 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest www.petcenter24.ee arvelduskontole. Kui tellitud kaup ei asu Eesti laos või tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel 2–5 tööpäeva jooksul ei õnnestu, teavitab PetCenter sellest Ostjat. PetCenter ei vastuta postiteenuse osutaja tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel Ostjani.
Kui tellimus on tehtud tööpäeval enne kella 12.00, jõuab tellitud kaup Ostjani reeglina ülejärgmise tööpäeva jooksul, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse, kulleriga kätte või kauplusesse.
Kui tellimus on tehtud ööpäeval pärast kella 12.00, jõuab kaup Ostjani reeglina 3 tööpäeva jooksul, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse, kulleriga kätte või kauplusesse. Erandiks on reedel tehtud tellimused, mis nädalavahetuse vabade päevade tõttu jõuavad Ostjani reeglina järgmise nädala alguses.
Kui tellimus on tehtud nädalavahetusel, jõuab tellitud kaup Ostjani reeglina järgmise nädala teisipäeval, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse, kulleriga kätte või kauplusesse.

Ostuinfo

Vali välja sobiv toode ja klõpsa nuppu „Lisa ostukorvi“. Valitud toode asetatakse sinu ostukorvi. Ostukorvi valitud toodete hulk ei ole piiratud. Kui oled soovitud tooted ostukorvi sisestanud, siis kontrolli need enne tellimuse kinnitamist veel kord üle. Soovi korral saad enne tellimuse kinnitamist ostukorvi sisu veel muuta ja täiendada. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist saad tooteid ostukorvist ka eemaldada.

Pane tähele!

  • Valitud toode sinu ostukorvis on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele ostjatele, mistõttu võib tellimuse kinnitamise järgselt selguda, et mõne toote osas ei ole võimalik tellimust täita.
  • Toodete hinnale lisandub ühekordne saatekulu (vastavalt valitud kättetoimetamisteenuse pakkujale), mille maksumus lisatakse tellitud toodete maksumusele.
  • Palun loe enne tellimuse esitamist hoolikalt läbi tellimistingimused ja kinnita nendega nõustumist.
Kuidas teha tellimust e-poest?
  • Vali meelepärane toode
  • Vajutades nupule „lisa ostukorvi”, läheb valitud toode automaatselt ostukorvi
  • Ostukorvi sisu näed, kui liigud kas valitud toote pealt otse ostukorvi või teed valiku lehekülje päises oleva ostukorvi nupu kaudu.
  • “Ava ostukorv” vaates saad muuta toodete koguseid ja vajadusel neid nimekirjast kustutada
  • Kui tellimus on koos, vajuta nupule „Tellimuse vormistamine”, sisesta soovitud andmed ja vali kohaletoimetamisviis
  • Vali sobiv makseviis ja tasu tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.