Pood

Kategooriad

Hinnaskaala

Kassid

Soovitame osta kvaliteetset kaubamärgiga kassipoja- või kassitoitu. Sellised tegurid nagu vanus, aktiivsuse tase ja tervis mõjutavad seda, mida ja kui palju kassid sööma peaks.

Kassid vajavad südame ja silmade tervise jaoks asendamatut aminohapet tauriini. Teie valitud toit peaks olema teie kassi või kassipoja eluetapi jaoks tasakaalustatud.

Hooldus

Enamik kasse jäävad suhteliselt puhtaks ja vajavad harva vannitamist, kuid kassi tuleks regulaarselt harjata või kammida. Sagedane harjamine aitab hoida teie kassi karva puhtana, vähendab selle väljalangemist ja vähendab karvapallide esinemist.

Teie lemmikloomal peaks teie kodus olema oma puhas ja kuiv koht magamiseks ja puhkamiseks. Vooderda oma kassi voodi pehme sooja teki või rätikuga. Kindlasti peske voodipesu sageli. Palun hoidke oma kassi siseruumides.

Kõik toakassid vajavad liivakasti, mis tuleks asetada vaiksesse, ligipääsetavasse kohta. Mitmetasandilises kodus on soovitatav üks kast korruse kohta. Vältige kasti liigutamist, välja arvatud juhul, kui see on hädavajalik. Pidage meeles, et kassid ei kasuta räpast ja haisvat liivakasti, nii et kühveldage tahked jäätmed kastist välja vähemalt kord päevas. Ärge kasutage liivakasti puhastamisel ammoniaaki, deodorante ega lõhnu, eriti sidrunit.

Kassi küünte lõikamine iga kahe kuni kolme nädala tagant hoiab need suhteliselt tömbina ja kahjustab vähem nii inimeste kui mööbli käsivarsi. Varustage oma kassile vastupidav kraapimispuu. Samuti peaks post olema piisavalt stabiilne, et see ei kõiguks kasutamise ajal, ning see peaks olema kaetud kareda materjaliga. Paljudele kassidele meeldivad ka kratsimispadjad.

Teie kass peaks käima loomaarsti juures vähemalt kord aastas läbivaatuse ja iga-aastaste süstide tegemiseks ning viivitamatult, kui ta on haige või vigastatud.

Siit kaustast leid kõike, mida Su kass vajada võib!