Pood

Kategooriad

Hinnaskaala

Konservid kassidele: milline on kasside jaoks parim märgtoit?

Otsustamine millega oma kassi toita, sõltub paljudest teguritest, sealhulgas tema tõust, suurusest ja üldisest tervisest. Konservid kassidele võib olla suurepärane võimalus kassidele, kes saavad kasu suurema veesisaldusega, kõrge valgusisaldusega ja vähem süsivesikuid sisaldavast dieedist. Veelgi enam, paljud kassid eelistavad kuivtoitudele märgtoitu.

Parimate kassitoitude ostmisel peate valima selle, mis on täis õigeid toitaineid. Kassid on lihasööjad, mis tähendab, et nad vajavad ellujäämiseks loomset valku.

Kuid lisaks loomsetele valkudele on palju muid koostisosi, mida peaksite oma kassitoidus otsima. Näiteks arginiin, tauriin ja A-vitamiin on kõik toitained, mida kass peab oma toidust saama, sest ta ei suuda neid ise toota. Teie kassi toit peaks sisaldama ka muid olulisi vitamiine, mineraale, ensüüme ja rasvhappeid. Ja vett ka muidugi.

Spetsiifilist toitu tuleb anda ka kassipoegadele, vanematele kassidele ja tiinetele kassidele. Need kassid vajavad oma hea tervise säilitamiseks erinevaid toitaineid, seega tuleb neid toita kindla dieediga.

Märgtoit võib kassidele igati hea olla, see peab lihtsalt sisaldama õigeid toitaineid. Õige kassi märgtoit võib olla teie kassi tervisele väga kasulik ja varustada teda ühe portsjoniga kõigi vajalike toitainetega. Kassi märgtoitu on laias valikus, nii et enne selle valimist vaadake kindlasti toitumisalaseid fakte, et saaksite veenduda, et see sisaldab kõike, mida teie kiisu ellujäämiseks vajab.

Märgtoidu eelised kassidele.

Kassitoidu märgtoidul on palju eeliseid, näiteks:

Suurem veesisaldus: kassid saavad suurema osa veest toidust, kuna enamik kasse tegelikult ei joo palju vett. Märgtoiduga saavad nad hüdratsiooni säilitamiseks rohkem vett. Märgtoidu kõrge niiskusesisaldus sobib suurepäraselt ka kuseteede probleemidega, neeruhaiguse või diabeediga kassidele.
Kõrge valgusisaldus: kassi märgtoit sisaldab väga palju valku, mida teie kass vajab tugevate lihaste ehitamiseks. Valk on vajalik ka selleks, et teie kass saaks säilitada lihasmassi kogu elu.
Madala süsivesikute sisaldusega: kassile liiga palju süsivesikuid söötmine võib põhjustada rasvumist, diabeeti ja muid terviseprobleeme. Veel üks märg kassitoidu eelis on see, et see on madala süsivesikute sisaldusega.
Kassidele soodne: kassi märgtoitu pakutakse paljude koostiste ja tekstuuridega, nii et kassid leiavad tavaliselt selle, mis neile meeldib. Üldiselt eelistab enamik kasse ka märgtoitu kuivtoidu asemel.

Parima kassi märgtoidu puhul on purgil esimese koostisosana märgitud loomne valk. Samuti tuleks nimetada valguallikat, nagu kana, kalkun, lambaliha või veiseliha, mitte ainult “liha”. Soovite olla kindel, et teie kiisu saab õiget loomset valku, mida ta vajab.

Enne kui lähete kassipojale toiduga poest välja, kontrollige aegumiskuupäeva ja veenduge, et see on ikka hea. Selleks, et teie kass saaks kassimärjast toidust kasu, peab see olema värske.