Pood

Kategooriad

Šampoonid ja palsamid kassidele.

Kui teil on kass, siis teate, et teda tuleb aeg-ajalt vannitada. Kuid kas teadsite, et inimese ja kassi šampoonil on suur erinevus? Inimšampooni kasutamine kassil võib olla kahjulik. Niisiis, kuidas valida parim šampoon?

Siin on mõned asjad, mida meeles pidada.

Kasside šampoon on spetsiaalselt loodud nende karusnaha ja naha suhtes õrnalt. Kahjuks on inimšampoon liiga karm ja võib eemaldada looduslikud õlid, mis kaitsevad teie kassi nahka.
Otsige šampooni, mis ei sisalda sulfaate, parabeene ega muid tugevatoimelisi kemikaale. Need koostisosad võivad ärritada teie kassi nahka ja põhjustada liigset kuivust.

Vannitamine võib aidata teil märgata ka parasiite, nagu kirbud ja puugid. Kuid peate leidma õige šampooni ja palsami. Õigete šampoonide ja palsamite valimine sõltub teie lemmiklooma konkreetsetest vajadustest.  Kui sageli teie kassi vannitama peab, sõltub teie lemmiklooma elustiilist.

Enne mis tahes šampooni kasutamist oma lemmikloomal kaitske silmi tilga mineraalõli või silmasalviga. Asetage kõrvadesse veidi puuvillast, et vältida vee sattumist kõrvakanalisse.

Palsamit kasutatakse peamiselt keskmise kuni pika karvkattega kassidele, et hoida karv pehme ja sassivaba. Kui teie kassi karusnahas on puntraid, tuleb need eemaldada sobivate harjade või kammidega. Palsamid on valmistatud samade lõhnade, õlide ja taimeainetega nagu šampoonid. Mõned on “jätke sisse” tooted; Väike kogus kantakse peale sileda siidise karvkatte saamiseks ja jäetakse nahale. Teised kantakse peale ja loputatakse välja nagu šampooni puhul. Pärast konditsioneerimise loputamist kammige karv õrnalt.

Mugavaks viisiks oma kassi puhta ja hoolitsetud hoidmiseks kaaluge hüpoallergeensete kassilappide kasutamist. Kassi salvrätikud on suurepärane alternatiiv täisvannidele ja on õrnad tundlikule nahale. Teie kass võib kogeda rahustavat ja niisutavat toimet, ilma et peaksite vanni võtma.

Vaata kõiki tooteid siin: Šampoonid ja palsamid kassidele