TICKLESS PET Ultraheliripats puukide ja kirpude vastu, must

SKU: L-00823

25.99 

17 laos

TICKLESS Pet – lihtne kasutada, lihtne armastada

Keemiavaba, ultraheli puukide ja kirpude tõrjevahend kassidele, koertele ja teistele armsatele karvastele loomadele.

Puugid ja kirbud võivad põhjustada palju ohtlikke haigusi ja kõik soovivad kaitsta oma karvast sõpra nende ohtlike parasiitide eest, kuid ohutul viisil. Traditsioonilised puugitõrjevahendid tähendavad sageli kangete kemikaalide kasutamist. Kui soovite vältida mitte ainult neid parasiite, vaid ka aeg-ajalt tekkivaid allergilisi reaktsioone kemikaalide kasutamisel, valige kemikaalivaba TICKLESS®. See on kemikaalivaba, hoides teie lemmiklooma heaolu esikohal.

Seade kiirgab ultraheliimpulsse, mis on inimestele ja lemmikloomadele märkamatud, kuid häirivad puuke ja kirpe, hoides neid seega teie lemmikloomast eemal vähemalt 6 kuud. Tickless Pet’i kinnitamine kaelarihma või rakmete külge on sama lihtne kui palli viskamine! Pärast kinnitamist võib teie lemmikloom vabalt liikuda, jättes puugimured seljataha. Laske nende uudishimu vallanduda; Tickless Pet hoolitseb puugikaitse eest.

TICKLESS® tehnoloogia läbis range testimise ja tõestas oma tõhusust kliinilises uuringus Itaalias Camerino ülikooli veterinaarmeditsiini mikrobioloogia ja nakkushaiguste laboris.

  • Keemia- ja lõhnavaba
  • 94% tõhusus puukide vastu
  • Turvaline kasutada ka kutsikate, haigete, tiinete ja eakate lemmikloomade puhul
  • Tööpiirkond on 1,5 meetrit / 5 jalga
  • Teaduslikult tõestatud
  • Kogu hooaja pikkune kaitse
  • Ennetav lahendus

Tähelepanu: Selle tõhususe tagamiseks peab seade jääma kogu aeg looma külge kinnitatud. Kui eemaldate looma kaelarihma kodus, soovitame kasutada meie TICKLESS Home seadet. Ärge takistage väljastatud ultrahelilaineid! Efektiivsus sõltub looma karvkatte seisundist, samuti parasiitide arvust. Piirkonnas, kus on palju puuke, ei ole 100% kaitse tagatud. Ei sobi puukide või kirpude eemaldamiseks juba nakatunud lemmikloomadelt.</p

 

Powered by youtube embed video generator
Same day delivery

for order beore 11:00h!

Free pick up from

1000S 8th Avenue, NY!

Rating 4.8/5!

from verified users

Call us in 09:00-16:00h

1-800-356-8933

Message us,

respond same day!