Pood

It seems we can't find what you're looking for.
Basseinid

Näpunäiteid koerte ujumisbasseinide ostmiseks.

Koerte basseinid võivad välja näha nagu tavaline bassein, kuid on mõned funktsioonid, mis muudavad need eriliseks.

Koerte ujumisbasseinide eesmärk.

Spetsiaalselt koertele mõeldud basseine on mitut tüüpi. Tavaliselt on koerte basseinid plastikust või metallist. Miks peaks keegi tahtma oma koerale basseini? Treenimiseks ja lõbutsemiseks; samadel põhjustel, miks inimene endale basseini saab.

Enamik koeri armastab ujuda ja mõnel juhul isegi võistelda. Teised koerad on üsna rahul, kui saavad suvekuumuses end jahutada. See on see, mille peate kõigepealt kindlaks tegema, kui valite oma koerale basseini. Milline on teie koera aktiivsuse tase? Kas teie koer on tõug, kes armastab vett, nagu portugali veekoer, või eelistab teie koer lebada ja vajab lihtsalt midagi jahutamiseks? Kui olete oma eesmärgi kindlaks määranud, saate valida oma koera vajadustele vastava basseini.

Plastist basseinid.

Nüüd mõtlete ilmselt, miks mitte osta lihtsalt plastikust lastebassein? Saate, kuid see ei ole nii vastupidav. Lastele mõeldud plastist basseinid on õhemad ega ole peaaegu nii tugevad kui spetsiaalselt koertele mõeldud basseinid. Nii et võite selle hankida, kuid ärge oodake, et see nii kaua kestab. Plastikust koerte basseinid on tavaliselt valmistatud samast materjalist kui veoautode voodikatted. See tähendab, et need on paksud, tugevad ja taluvad koera varbaküüsi või hambaid. Need kestavad kaua ja tõenäoliselt ei saa neid kergesti läbi torgata ega kahjustada.

Mõned koerabasseinid on valmistatud ülitugevast PVC-st. Need on toredad, kui peate saama basseini jahedamatel kuudel ära pakkida. PVC bassein on kergesti kokkupandav ning seda saab kokku rullida ja kuni suveni hoiustada.

Metallist basseinid.

Kui soovite hävimatut koerabasseini, võib metall lihtsalt sobida. Pidage meeles, et teie koer peab saama hõlpsalt sisse ja välja pääseda. Soovitatav on paigaldada kaldtee või trepid, et teie koer saaks vajaduse korral ise sisse ja välja pääseda. Näidake oma koerale alati, kuidas ja kus basseini siseneda ja sealt väljuda. Ärge kunagi jätke oma koera veekogu äärde järelevalveta. Hea mõte on anda oma koerale päästevest või vest, mis lisab ujuvust ja kaitseb uppumise eest, kui koer kogemata sisse kukub.