Pood

Kategooriad

Hinnaskaala

Riided koertele

Tänapäeval on turul saadaval tohutult erinevaid koerariideid, ei ole need kõik võrdsed. Mõned neist on loodud teie lemmikloomasõbra turvalisuse ja mugavuse tagamiseks, teised aga muudavad need lihtsalt armsaks ning meeldivad nende omanikele ja teistele inimestele. Ilmselt soovite neid, mis sobivad mõlemasse kategooriasse. Aga kuidas neid leida?

1. Teie koera suurus

Paljudel koerariietel on sildid, mis täpsustavad tõugu ja/või koerte suurusi, kellele need sobiksid. Siiski peaksite alati oma koeralt mõõte võtma. Selle põhjuseks on asjaolu, et täpsed suurused võivad sama tõugu koertel erineda.

Kui teil on kutsikas, mõõtke teda iga kord, enne kui lähete talle riideid ostma, sest mõnikord võib kutsikas päevade kaupa kasvada.

2. Kangas

Koerariiete kanga valimise reeglid on suures osas samad, mis meil, inimestel. Soovite kangaid, mis on kvaliteetsed, st pehmed, mugavad, kerged, hingavad ega ärrita nahka.

Koerariiete puhul on kõige parem kasutada venivaid materjale, nii et teie neljajalgne sõber ei tunneks end piiratuna ja saaks hõlpsalt ringi liikuda. Venivad materjalid on kutsikate jaoks suurepärane valik, kuna need sobivad teie kasvavale kutsikale kauemaks.

3. Praktilisus

Ükskõik kui armsad ja stiilsed koerariided on, on need ainult raha raiskamine, kui riided koertele pole ka funktsionaalsed ja praktilised. Praktilise koerariietuse kaks peamist reeglit on, et need ei tohiks liikumist piirata ega takistada hädade tegemist. Eriti isaste koerte puhul otsi kubeme- ja kõhupiirkonna ümbert kõrgemate väljalõigetega riideid.

Mõned muud asjad, mida koerariiete puhul praktilisuse tagamiseks jälgida, hõlmavad selga ja seljast panemise.. Soovite esemeid, mille peale- ja mahapanemine ei nõua palju pingutust (nii teie kui ka teie kutsika pärast) ja millel pole midagi, mis võiks põhjustada lämbumisohtu.